Strona główna Aktualności Rankingi miotaczy Fantasy Baseball na tydzień 16 (2024)

Rankingi miotaczy Fantasy Baseball na tydzień 16 (2024)

4
0


Kevin Gausman — rankingi fantasy baseballu, podkłady draftowe, wiadomości o kontuzjach w lidze MLB

Witamy, RotoBallers, w najnowszym z naszej cotygodniowej serii na resztę sezonu, która przedstawia zestawienie moich 101 najlepszych rankingów SP Baller. Mamy nadzieję, że nie tracicie spokoju, ponieważ temperatura i wilgotność sprawiają, że pisarz poci się bardziej niż Carlos Rodon, oglądający rozbicie kolejnego klopsika w pierwszej rundzie. Przeczytaj 16. tydzień moich cotygodniowych rankingów początkujących miotaczy!

Sprawdź moje przemyślenia na temat SP z wielopoziomowymi rangami, uzupełnione wartością aukcji na resztę sezonu ($), ich wartością z poprzedniego tygodnia (PV), trendem między nimi oraz kolumną (+/-) oznaczającą zmianę rangi w porównaniu do zeszłego tygodnia. Należy pamiętać, że większość statystyk zebranych jest przed wtorkowymi meczami.

Rangi te są nastawione na tradycyjne ligi roto 5×5 i zazwyczaj wykluczam większość kontuzjowanych SP, aby ich powrót nie był nieuchronny. Ponieważ zbliża się przerwa, tym razem będziemy nieco bardziej elastyczni. Ten tydzień będzie bardziej „strumieniem świadomości”, więc zobaczmy, dokąd zmierza mój umysł, nawigując po 101 najlepszych SP!

Koniecznie sprawdź wszystkie nasze narzędzia do tworzenia składów fantasy baseball i cotygodniowe zasoby dotyczące składów:

Rozpoczęcie analizy rankingów miotaczy

Kevina Gausmana wszedł do laboratorium po swoim najgorszym początku sezonu (7 ostrych dyżurów, 5 BB vs. NYY) i wyszedł z potencjalnym rozwiązaniem. Przystąpił do najważniejszego pojedynku w Seattle z planem rozpoczęcia porodu „bardziej zgarbiony”. Jego średnie pionowe i poziome punkty zwolnienia były najniższe i przesuwały się o około 2-3 cale.

Rezultatem było zwiększenie prędkości o około 1,5 mil na godzinę na jego czteroskładarce, rozdzielaczu i ciężarku, przy zwiększeniu prędkości wirowania o około 50 obr./min na wszystkich jego wysokościach. Wywołał 17 zapachów przy 37 zamachach w porównaniu z samym czteroseamerem, w sumie 21 zapachów. Część z nich jest w Seattle. Miesiąc temu widzieliśmy, jak Gausman rozbijał Oakland, więc trzeba być otwartym na to, że może to być chwilowy przebłysk, ale wyraźna zmiana w podejściu jest zachęcająca. Następnie 11 lipca stanie w kolejce przeciwko Giants w San Francisco.

Strażnik Suarez mógł skorzystać z jednej z tych technik rewitalizacji, ponieważ w sobotę został wypalony przez Atlantę na pięć rund przy sześciu trafieniach (dwa homery) i dwa spacery. Ale przynajmniej w poprzednim bełkocie miał siedem strikeoutów po zera. Rzadko zdarza się, aby cały sezon MLB przebiegał idealnie przez cały sezon, ale ostatni słaby początek, w którym udało się przywrócić strikeouts, przynajmniej napawa optymizmem.

Jeśli usadowi się w przedziale 3,00-3,40 ERA, zamiast być tajemniczym wybiciem 2,00 ERA, większość będzie mogła z tym żyć. Ten pisarz kupiłby tanio, gdyby doszło do sporej paniki.

Luis Gil wyciągnął się ze spirali, pozwalając na jeden bieg po czterech trafieniach i zero spacerów (!) z dziewięcioma strajkami przeciwko Red Sox w niedzielny wieczór. To jego najdłuższy start i najwięcej straconych bramek od 29 maja, a także pierwszy występ w sezonie bez darmowego podania.

Jego średnia prędkość w czterech szwach wzrosła do 97,7 mil na godzinę ze średniej prędkości 96,6 mil na godzinę podczas poprzedniego rejsu. Musisz zdecydować, czy jest to krótkie okno sprzedaży, czy początek zwrotu. Przypomina to, że Gil ma prawie 100 adresów IP po opuszczeniu większości lat 2022 i 2023.

Bobby’ego Millera został ponownie zburzony we wtorek wieczorem, co pozwoliło na dziewięć runów po 10 trafieniach i trzy spacery w ciągu czterech rund. Wielu wyraża zamieszanie, a Dodgers upierają się, że jest zdrowy, ale większość wolałaby w tym momencie zrzucić winę na problemy fizyczne. Wierni mają nadzieję, że przerwa w środku sezonu pozwoli mu wrócić na właściwą drogę, ale on wystawia naszą cierpliwość na próbę. Nie można nikogo winić za skok na statek, biorąc pod uwagę stosunek zadanych obrażeń, ale pamiętasz ten pierwszy początek sezonu (6 PZ, 0 ER, 11 tys.)? Uch.

Spencera Schwellenbacha miał wspaniałą sobotę przeciwko Phillies, w którym zabrakło Bryce’a Harpera i Kyle’a Schwarbera. Nowicjusz po raz kolejny pokazał swój sześciowyciągowy arsenał, choć tym razem rzucił więcej splitterów (20%) z pięcioma powiewami na dziewięć zamachów. Jeden z nich został wypuszczony do gry przy nieszczęsnej prędkości 69,7 mil na godzinę.

Ogólnie rzecz biorąc, jego 37% CSW% na 81 boiskach podkreśla trend, zgodnie z którym nie boi się atakować swojej strefy. Oczekujemy, że jego ERA na poziomie 5,02 będzie nadal spadać w kierunku 3,57 FIP/3,62 xFIP/3,62 SIERA.

Andrzej Heaney osiągał średnią prędkość 83,6 mil na godzinę z mniejszą przerwą na suwaku w porównaniu ze średnią roczną wynoszącą 81,9 mil na godzinę i zapewniał 50% współczynnik węchu przy 18 rzutach. Ogółem 32% CSW% daje mu cztery solidne wyjścia z rzędu (23 ⅓ IP, 7 ER, 2 HR, 6 BB, 30 K) pomimo dobrych ataków w Mets, Brewers, Orioles i Rays. (Cóż, głównie dobre ataki.) Jeśli odblokuje część formy, która w 2022 roku w Dodgersach straciła 35% skuteczność w ataku, to musimy tam być.

Christiana Scotta rzucił 5 ⅔ IP piłki z dwóch runów przeciwko Piratom, a wszystkie obrażenia przypadły na home run Oneila Cruza. To był jedyny cios, na jaki pozwolił tego dnia i nie ma się czego wstydzić. Jednak trafił tylko trzech pałkarzy, co dało mu 16 Ks w jego ostatnich 26 ⅓ IP w dużych turniejach. Stracił także bramkę homera w pięciu z siedmiu startów w lidze MLB.

A potem pojawił się szerszy raport, że Scott nie tylko celowo ograniczył się do 75 boisk, ale w zeszłym sezonie mógł potrzebować operacji Tommy’ego Johna. Stąpaj ostrożnie i zobacz, czy potencjalny kochanek z Twojej ligi ugryzie wartość imienia.

Zaca Gallena wykazuje zwiększoną prędkość wychodzącą z IL. Istniały obawy przedsezonowe związane z jego ogromnym obciążeniem pracą w 2023 r., które miało wpływ na jego kampanię w 2024 r., ale być może ten odpoczynek w środku sezonu pomoże w drugiej połowie. Niestety, Arizona opuściła go we wtorkowym meczu z Atlantą w zbyt długiej rundzie.

Luisa Castillo odpowiedziałem na moje obawy mocnym występem przeciwko Blue Jays, ale zanim się wycofam, chciałbym, aby te powiewy stały się trendem, a nie jednorazowym wydarzeniem.

Tannera Houcka zostało brudne z powodu opóźnienia w deszczu w Nowym Jorku, więc nie będę się tutaj rozpisywać, chociaż wydaje się, że niektórzy ciągle czekają, aż drugi but spadnie podczas tej ucieczki. Jeśli chcesz, złóż ofertę o niskiej wartości.

Baileya Obera nadal cieszy się plusowym pojedynkiem po plusowym pojedynku. Waham się, czy przenieść go znacznie wyżej bez większego testu, ale konsekwencja też musi się liczyć.

Shane’a Baza podczas swojego pierwszego występu w lidze w 2024 r. wyglądał lepiej, niż się spodziewałem, zwłaszcza pod dowództwem czterech zawodników. Czy uda mu się zlokalizować na tyle dobrze, aby w następnej turze uniknąć błędów w starciu z dużymi kijami Yankee? Nie będę nikogo winił za wcześniejszą sprzedaż, biorąc pod uwagę jego długą kartę medyczną, ale ma przewagę w pierwszej 25-tce.

Gavina Williamsa miał trudny debiut w MLB w 2024 r., ale odwrócił sytuację na początku nr 2, utrzymując Tygrysy bez punktów na poziomie 5 ⅓ IP. Tego dnia rozrzucił cztery trafienia i spacer z pięcioma strikeoutami. W szczególności ponad dwukrotnie zwiększył wykorzystanie krzywej piłki, osiągając najwyższy w karierze ~30%. Średnia prędkość w czterech pokładach również wzrosła z 96,8 mil na godzinę do 97,5 mil na godzinę.

Gracz wybrany w pierwszej rundzie draftu 2021 miał szczęście, że od razu stanął twarzą w twarz z White Sox i Tigers, ale w następnej kolejności zmierzy się z drużyną z Tampy. Rays mają najwyższy współczynnik chodu w drużynie w ciągu ostatnich dwóch tygodni, więc jego dowodzenie będzie musiało być ostre.

Jose Quintana wyprzedził Waszyngton z dwoma baserunnerami w ciągu siedmiu bezbramkowych klatek, a teraz ma same perełki w siedmiu rundach przeciwko Nats. 28 czerwca był niepewny w meczu z Houston, ale wcześniej odniósł jakościowe zwycięstwa z Cubs i Padres. Czy Mets wykorzystają ten wzrost wraz z nadchodzącym rynkiem handlowym? Zrobisz to?

Tylera Andersona wywołuje u mnie niepokój. Akceptuję, że niektórzy miotacze przewyższą większość urządzeń peryferyjnych, ponieważ są tak dobrzy w unikaniu beczek i wywoływaniu kiepskiego kontaktu. Ale teraz Anderson strzela z perełką na poziomie 10 strikeoutów (no dobra, Cubs są teraz słabi) po tym, jak od kwietnia nie udało mu się przyćmić pięciu strikeoutów na początek? I przy zerowych spacerach! Jeśli w ostatecznym terminie przejdzie do pretendenta z lepszym wsparciem, być może dobra passa nie musi się kończyć.

Edwarda Cabrerę rzucił 47 z 82 narzutów, wracając na boisko po opuszczeniu dwóch miesięcy. Uderzył cztery, idąc tylko raz, pozwalając na dwa biegi na cztery trafienia w 3 ⅔ IP. ECab pozostaje nieefektywny, ale zobaczymy, czy uda mu się dodać więcej odłożonych suwaków i wpompować szybką piłkę, aby uzyskać zdrowszą skuteczność ataku w meczu z Cincinnati w tym tygodniu.

Tylera Glasnowa trafia na listę kontuzjowanych z powodu bólu pleców, ale oczekuje się, że wróci po przerwie. Zwolennicy Glasnow mogą powiedzieć, że to wyjaśnia słabą niedawną formę, natomiast krytycy mogą powiedzieć, że to wierzchołek góry lodowej kontuzji. Dodgers chętnie dają odpocząć swoim ramionom, gdy tylko jest to możliwe, a przerwa na All-Star jest dobrze zorganizowana, aby jak najmniej przegapić starty. Na razie go zostawię.

Zacka Wheelera został podniesiony po pięciu rundach z napiętymi plecami po długiej czwartej rundzie na ławce rezerwowych, gdy Filadelfia uderzała Bobby’ego Millera. Posunięcie to zostało określone jako zapobiegawcze i on spodziewa się kolejnego startu, choć i tak mogą go zepchnąć na drugą stronę przerwy.

DJ Herz powinien wrócić po przerwie w All-Star, biorąc pod uwagę przewagę, jaką widzieliśmy, ale możliwe, że Waszyngton da mu chwilę wytchnienia dzięki krótszym występom w niższej lidze, gdy będzie pracował nad konsekwentnym dowodzeniem.

Yu Darvish jest w „dobrej kondycji fizycznej”, ale ma do czynienia z „sprawami osobistymi dotyczącymi jego rodziny” – twierdzi menadżer Padres Mike Shildt. Chociaż miło jest słyszeć, że jego zdrowie fizyczne jest lepsze niż doniesienia o zapaleniu łokcia sprzed kilku tygodni, oczywiście ważniejsze jest, aby czyjeś życie rodzinne było w porządku. Dla tych, którzy nie mogą czekać na czas nieokreślony, zrób to, co musisz. Po prostu nie narzekaj w mediach społecznościowych na to, jak powinien rzucać, zamiast być przy rodzinie.

Coopera Criswella powinien pojawić się na piątkowym starcie, gdy Josh Winckowski będzie wracał do Bullpen. 27-latek 6 lipca w Triple-A rzucił piłkę jednym uderzeniem w sześciu rundach, z ośmioma strikeoutami i zerową liczbą spacerów.

Jacksona Jobe’a właśnie zdobył najwyższą w sezonie ósemkę w pięciu rundach i może pukać do drzwi, jeśli Detroit rozda Jacka Flaherty’ego i/lub Tarika Skubala. (Lub przenosi Kentę Maedę do zagrody.) Jobe nie przekroczył w jednym starcie więcej niż czterech rund, a także nie przeszedł więcej niż jednego pałkarza w żadnym z ostatnich siedmiu startów. Naciągnięcie lewego ścięgna podkolanowego kosztowało go maj i pierwszą połowę czerwca, ale teraz pracuje na pełnych obrotach.

Znani kandydaci do terminu handlu:

-Garrett Szydełko
-Tarik Skubal
-Jack Flaherty
-Yusei Kikuchi
-Zach Eflin
-Andrew Heaney
-Max Scherzer
-Erick Fedde
-Tyler Anderson

**Konkurenci kupujący SP: BAL, LAD, HOU, ATL, CLE, MIL, SD, SF, STL? BOS?

101 najlepszych miotaczy startujących w Fantasy Baseball – tydzień 16

Pobierz naszą bezpłatną aplikację mobilną z wiadomościami i alertami

Lubisz co widzisz? Pobierz naszą zaktualizowaną aplikację fantasy baseball dla iPhone’a I Android z aktualnościami dotyczącymi graczy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, alertami o kontuzjach, podkładami, perspektywami i nie tylko. Wszystko za darmo!

Więcej analiz fantasy baseballu


Link źródłowy