Strona główna Polityka Colts QB nie zagra z powodu kontuzji biodra

Colts QB nie zagra z powodu kontuzji biodra

4
0

Rozgrywający Indianapolis Anthony Richardson został wykluczony z gry do końca niedzielnego meczu z Pittsburghiem po tym, jak w pierwszej kwarcie doznał kontuzji biodra.

Kontuzja zniweczyła wymarzony początek meczu dla Colts (1-2), którzy do przerwy prowadzili niepokonanego Pittsburgha (3-0) 17-3, a Richardson wykonał trzy z pierwszych czterech podań na 71 jardów i dodał 24 więcej pędzące jardy.

Po uderzeniu w okolice prawego biodra podczas ataku z 14 jardów w pierwszej kwarcie, gdy do końca pierwszej kwarty pozostało 5:42, Richardson, grający na pozycji startera z drugiego roku, natychmiast był widziany, jak sięgał w pole karne. Richardson opuścił kolejne dwie sztuki przed powrotem.

Jednak w swoim pierwszym meczu Richardson miał trudności z dobiegnięciem na lewą stronę przy pierwszej bramce zaledwie sześć jardów od pola punktowego i natychmiast ponownie opuścił boisko, a Joe Flacco wszedł w miejsce Coltsów. Zespół początkowo uznał, że powrót Richardsona jest wątpliwy, ale wkrótce został zdegradowany i wykluczony z gry na resztę meczu.

Richardson, który zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej w drafcie do NFL 2023, był naznaczony kontuzjami, począwszy od wstrząśnienia mózgu zaledwie w swoim drugim meczu w karierze. Wkrótce po powrocie w październiku 2023 roku doznał kończącej sezon kontuzji barku, która wymagała operacji.