Strona główna Sporty Wyniki NFL i podsumowanie trzeciego tygodnia: Ravens, Rams pokonali Cowboys, 49ers, Chiefs...

Wyniki NFL i podsumowanie trzeciego tygodnia: Ravens, Rams pokonali Cowboys, 49ers, Chiefs wygrywają obroną

2
0

Derrick Henry i Lamar Jackson łącznie zdobyli 238 jardów w biegu i trzy przyłożenia, podczas gdy Ravens przebijali piłkę 45 razy na 60 zagrań, eksponując rażącą słabość Cowboys w biegach.

Rozgrywający Jackson dowodził swoją drużyną w pośpiechu przez ostatnie pięć sezonów, ale posiadanie Henry’ego oznacza, że ​​dwukrotny najcenniejszy zawodnik NFL nie musi robić wszystkiego sam. Henry rozegrał swój 12. mecz w karierze, w którym rzucił 150 jardów i dwa niszczyciele czołgów – to tylko jeden wynik pobity przez rekord wszechczasów Jima Browna.

Dallas nie wiadomo skąd zdobyło 19 punktów w czwartej kwarcie, a po tym, jak w zeszłym tygodniu Baltimore straciło 10 punktów przewagi, nie zabrakło nerwów, ale Ravens zasłużyli na pierwsze zwycięstwo w sezonie, utrzymując się na prowadzeniu 28-25.

Podobnie jak Dallas, San Francisco również przegrywało kolejne mecze, mimo że odbiło się na prowadzeniu 14:0 przeciwko kontuzjowanemu Ramsowi, który po chaotycznych ostatnich kilku minutach odniósł dramatyczne zwycięstwo 27-24.

Jauan Jennings zaliczył potworny mecz na dystansie 175 jardów i trzy przyłożenia dla Niners, którzy sami odnieśli poważne kontuzje, a Kyren Williams zdobył hat-tricka dla Rams, gdy dołączyli do rywali z bilansem 1-2 po golu Williamsa w końcówce a nawet później gol z gry Joshua Karty.