Strona główna Sporty United Rugby Championship: Ulster 36-12 Ospreys – Jacob Stockdale strzela dwa gole,...

United Rugby Championship: Ulster 36-12 Ospreys – Jacob Stockdale strzela dwa gole, a Ulster dominuje

13
0

Na pół godziny przed końcem to Ulster zdobył pierwsze punkty w drugiej połowie, kiedy McCormick przeszedł do drugiej próby meczu, tym razem zdobywając gola po uderzeniu i podaniu z pięciu metrów.

Ulster spędził 10 minut drugiej połowy w osłabieniu po tym, jak Harry Sheridan został wysłany na ławkę kar za mocny wślizg, ale Ospreys nie byli w stanie w pełni wykorzystać swojej przewagi liczebnej.

Choć rzeczywiście zdobyli bramkę po dobrze przepracowanym rzucie karnym, gdy płynne podanie Toma Florence wyrzuciło skrzydłowego Gilesa w róg, nieudana konwersja zapewniła im przegraną 7:5 po tym, jak Stockdale złapał swoją drugą próbę, a Nathan Doak dodał dodatki. aby dokończyć punktację.

Ulsterze: Lowry’ego; Kok, Carson, McCloskey, Stockdale; Morgana, Cooneya; O’Sullivan, McCormick, O’Toole; O’Connor (kapitan), Sheridan; Izuchukwu, Marcus Rea, McCann.

Części zamienne: McElroy, Reid, Wilson, Treadwell, Matty Rea, Doak, Humphreys, Postlethwaite.

Żółta kartka: Sheridan

Ryboły: Walsha; Kasende, Boshoff, Williams, Giles; Edwardsa, Hardy’ego; G Thomas, Parry, Warren; Greatbanks, Jones; Lloyd, Tipuric, Morris (kapitan).

Części zamienne: Lewis, Phillips, Iowerth-Scott, R Thomas, Gemine, Morgan-Williams, Florencja, Nagy.

Żółta kartka: Hardy