Strona główna Sporty Thibaut Courtois: Bramkarz Realu Madryt doznał kontuzji biodra

Thibaut Courtois: Bramkarz Realu Madryt doznał kontuzji biodra

5
0

Bramkarz Thibaut Courtois ze względu na kontuzję biodra nie wystąpi w nadchodzących meczach Realu Madryt.

Real potwierdził, że Belg podczas meczu doznał kontuzji odwodziciela lewej nogi Remis 1:1 z Atletico Madryt w niedzielę w La Liga.

W środę mistrzowie Hiszpanii i Europy zmierzą się z Lille na wyjeździe w Lidze Mistrzów, a następnie w sobotę przed przerwą reprezentacyjną zmierzą się z Villarreal.

Courtois, który opuścił większość poprzedniego roku z powodu kontuzji kolana, wystąpił w tym sezonie we wszystkich 10 meczach Realu.

Niedzielne losowanie zostało przerwane na około 20 minut w połowie drugiej połowy z powodu problemów z kibicami.

Courtois poskarżył się sędziom, że kibice gospodarzy za jego bramką rzucali przedmiotami na boisko.