Strona główna Polityka Tennessee Titans QB Will Levis doznał kontuzji podczas meczu „Monday Night Football”...

Tennessee Titans QB Will Levis doznał kontuzji podczas meczu „Monday Night Football” przeciwko Dolphins

2
0

Rozgrywający drużyny Tennessee Titans, Will Levis, nie pojawił się w poniedziałek w Miami na trzecim przejeździe swojej drużyny z powodu widocznej kontuzji barku, z którego wykonywał rzut.

Wyglądało na to, że Levis odniósł kontuzję po nurkowaniu w celu zdobycia dystansu podczas drugiej jazdy w Tennessee. W programie „Monday Night Football” widziano Levisa, jak krzywił się, gdy rzucał na linię boczną drużyny Tennessee w połowie pierwszej kwarty, a kiedy Tytani przejęli prowadzenie na 4:14 przed końcem meczu, jego rezerwowy Mason Rudolph zastąpił go na stanowisku startera.

Śledź relację na żywo

Levis przechwycił piłkę na początku meczu, wykonując trzy z czterech podań.

Wejście Rudolpha zmieniło pojedynek w prowadzony przez rezerwowych rozgrywających. Tyler Huntley rozpoczął karierę po raz dziesiąty, zastępując Tua Tagovailoa, który pauzował z powodu kontuzji głowy. Huntley popełnił stratę, gdy jego podanie w tył zostało upuszczone, co doprowadziło do fumble odzyskanego przez Tytanów.

Rudolph poprowadził swój zespół do dwóch celnych rzutów z gry i do przerwy Tytani prowadzili 9-3.

Trener Tytanów Brian Callahan nie zdecydował się na grę w drugiej połowie na pozycji rozgrywającego.

Callahan na pytanie, kto rozpocznie drugą połowę, powiedział „zobaczymy”. Dodał, że będzie to zależeć od tego, czy Levis będzie fizycznie gotowy do gry.