Strona główna Sporty SWPL: Rangers wygrywają po porażce z Dundee Utd

SWPL: Rangers wygrywają po porażce z Dundee Utd

19
0

Kiery zbliżyli się do Celticu i Hibsa po zwycięstwie 6:1 Motherwell.

Do przerwy Georgia Timms i Joely Andrews podwyższyli na 2:0, a goście zdołali odpowiedzieć po rzucie wolnym Chelsie Watson.

Jednak Emma Brownlie w ciągu dwóch minut odzyskała dwubramkowe prowadzenie Hearts, Monica Forsyth zdobyła drugą bramkę w sezonie, a Lisa Robertson strzeliła gola, po czym Brownlie dodał swoją drugą bramkę.

Miasto Glasgow wypracował sobie zwycięstwo 2:0 Spartanie.

Przełamanie remisu na Ainslie Park zajęło 30 minut, gdy Natalia Wrobel trafiła do siatki.

Spartanie stworzyli kilka okazji, ale nie zrobili zbyt wiele, by przeszkodzić Avie Easdon, która zadebiutowała w bramce City.

Nicole Kozlova podwoiła przewagę City na sześć minut przed końcem meczu i zdobyła wszystkie trzy punkty w Edynburgu.

Partick Oset odrobił straty i zremisował 2:2 Aberdeen.

Hannah Stewart znalazła się na liście strzelców już po trzech minutach i zapewniła Aberdeen prowadzenie na Firhill.

Dons potrzebowali drugiej połowy dopiero w drugiej połowie, kiedy Francesa Ogilvie posłała piłkę w górny róg z dystansu.

Emma Lawton oddała jedną bramkę po zamieszaniu w polu karnym, po czym Carla Boyce wyrównała mecz mocnym uderzeniem główki po raz pierwszy w sezonie.

Montrose odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, wygrywając 2:0 z drużyną Park Królowej.

Louise Brown zdobyła bramkę otwierającą już w dziewięć minut po rozpoczęciu meczu.

Gospodarze stracili 10 bramek i podyktowali rzut karny po tym, jak Hannah Cunningham zobaczyła czerwoną kartkę już w 12 minucie meczu.

Brown zamienił bramkę, dając Montrose drugą bramkę, a Jade McLaren dodała trzecią w drugiej połowie.