Strona główna Polityka Statystyki zawodników Minnesota Vikings vs. Green Bay Packers: QB Jordan Love powraca...

Statystyki zawodników Minnesota Vikings vs. Green Bay Packers: QB Jordan Love powraca po dwóch tygodniach nieobecności

5
0

Rozgrywający Green Bay, Jordan Love, powraca jako starter Packers po dwóch tygodniach nieobecności z powodu skręcenia kolana.

Packers (2-1) przegrywali 2:0 za rezerwowym Love, Malikiem Willisem. Jednak w obliczu 3-0 Minnesota Vikings i ich błyskawicznej obrony Love odzyska status startera.

Po przełomowym sezonie 2023, który zapewnił mu czteroletnie przedłużenie o wartości 220 milionów dolarów, Love doznał kontuzji kolana w kolanie w ostatniej minucie przegranej w pierwszym tygodniu z Filadelfią rozegranej w Brazylii, a jego kontuzja została początkowo opisana przez zespół jako taki, który mógłby go odsunąć na bok na trzy do sześciu tygodni.

Przebił nawet najbardziej optymistyczne przewidywania i wróci w niedzielę.

Pojedynek przetestuje mobilność Love. Zespół Vikings z 16 workami prowadzi w NFL i należy do liderów pod względem szybkości zdobywania pierwszych i drugich upadków. W niedzielę wyszli na boisko jako jedna z zaledwie siedmiu defensyw, które nie pozwoliły jeszcze na grę na dystansie ponad 40 jardów przed wznowieniem.

Powrót miłości nie zaczął się gładko. Pierwsza jazda Green Bay zakończyła się niecelnym golem z gry, a druga przechwytem rzuconym przez Love.

Do końca pierwszej kwarty wykonał cztery z sześciu podań, ale na zaledwie 34 jardy. Na ponad 11 minut przed końcem drugiej kwarty Green Bay przegrywało 21:0.