Strona główna Sporty Spurs pokonani przez Bayern Monachium po pierwszej przedsezonowej porażce

Spurs pokonani przez Bayern Monachium po pierwszej przedsezonowej porażce

30
0

Tottenham poniósł pierwszą porażkę w przedsezonie, przegrywając 2:1 z Bayernem Monachium przed 67-tysięczną widownią wyprzedaną w Seulu.

Son Heung-min, James Maddison oraz letni nabytkowie Archie Gray i Lucas Bergvall wystąpili w drużynie Spurs, która została pokonana przez gigantów Bundesligi pomimo nieobecności Harry’ego Kane’a.

Gabriel Vidovic wykorzystał słabe podanie bramkarza Spurs Guglielmo Vicario i dał Bayernowi prowadzenie na początku, a Leon Goretzka podwoił przewagę po przerwie.

Strzał Pedro Porro z 25 jardów zmniejszył zaległości, ale Spurs nie byli w stanie wyrównać w meczu z Bayernem, który również dał w drugiej połowie byłemu pomocnikowi Fulham Joao Palhinha.