Strona główna Polityka Recenzja Ultimate Ears Boom 4: ten sam wspaniały dźwięk, teraz łatwiejsze ładowanie

Recenzja Ultimate Ears Boom 4: ten sam wspaniały dźwięk, teraz łatwiejsze ładowanie

9
0


Podobnie nie będzie odejście od głośnika z telefonem, co jest klasycznym faulem imprezowym w epoce Bluetooth. Dzięki zasięgowi w linii wzroku dochodzącemu do 50 stóp i dużej odległości nawet przy przeszkodach, takich jak ściany lub okna, będziesz musiał zawędrować dość daleko, aby wywołać irytującą czkawkę.

Aplikacja UE dodaje więcej opcji, w tym wielopasmowy korektor dźwięku, możliwość sparowania głośnika z maksymalnie 150 innymi głośnikami Ultimate Ears (jeśli organizujesz imprezę rave na świeżym powietrzu) ​​oraz alarm, który pozwala obudzić się do ostatniej chwili. odtwarzany utwór. Dostępna jest także nowa funkcja megafonu, która umożliwia mówienie przez głośnik telefonu, co może się przydać do wzywania dzieci na kolację w stylu domofonów z lat 80.

Moją ulubioną funkcją jest możliwość wybudzenia głośnika z trybu gotowości bez konieczności wstawania z leżaka, popijając chłodny napój. To wygoda zarezerwowana zwykle dla głośników Wi-Fi typu Sonos, bez konieczności posiadania pobliskiej sieci. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że włączenie tej funkcji powoduje szybsze rozładowywanie baterii, gdy głośnik jest w stanie spoczynku, dlatego warto ją zachować na wypadek regularnego korzystania z głośnika.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, UE twierdzi, że na jednym ładowaniu może wytrzymać aż 15 godzin, choć myślę, że to ambitne założenie. Nigdy nie spędziłem więcej niż około 12 godzin na testowaniu, ale Twoje wrażenia będą się różnić w zależności od tego, gdzie trzymasz głośność.

Błogość środka pasma

Musisz dostosować oczekiwania dźwiękowe dla każdego głośnika tak łatwego do spakowania jak Boom 4, ale przy tych ograniczeniach głośnik zapewnia niezwykle przyjemne wrażenia dźwiękowe. Podwójne przetworniki zaprojektowano z myślą o dźwięku 360 stopni, co oznacza, że ​​będziesz cieszyć się dobrymi wrażeniami niezależnie od tego, w którą stronę zwrócony jest głośnik, niezależnie od tego, czy jest on stawiany na ziemi, czy ustawiony na zaślepkach końcowych.

Podstawowa sygnatura dźwiękowa zanurza się zaskakująco głęboko w tekstury instrumentalne, szczególnie utalentowane od środka. Instrumenty takie jak werble i perkusja mają ciepłe i papkowate uderzenie, solidną obecność wokali i instrumentów akustycznych oraz słodką klarowność wznoszącą się w górę, szczególnie zauważalną w przypadku podstawowych syntezatorów i efektów.

Obraz może zawierać głośnik elektroniczny w pomieszczeniu i wystrój wnętrz



Link źródłowy