Strona główna Sporty Puchar BetMcLean: Carrick Rangers zaskoczeni Queen’s, gdy Armagh pokonał Loughgall

4
0

Zespół Queen’s University z drużyny Premier Intermediate ponownie przysporzył Carrickowi Rangersowi kolejnych kłopotów po zwycięstwie 1:0 w pierwszej rundzie BetMcLean Cup.

Chris Middleton strzelił zwycięskiego gola w końcówce meczu na Taylors Avenue, a Carrick, znajdujący się na samym dole irlandzkiej Premiership z ośmioma porażkami z rzędu, odpadł z rywalizacji.

Carricka rozstał się z menadżerem Stuartem Kingiem po porażce, która jest dziewiątą porażką klubu na 10 meczów we wszystkich rozgrywkach.

Zespół irlandzkiej Premiership, Loughgall, został oszołomiony 3:2 przez sąsiadów Armagh City na Lakeview Park.

Conor McCloskey i Jay Boyd dali Loughgallowi prowadzenie, ale drużyna z Championship Armagh odpowiedziała Dermotem McCaffreyem i Noeemem Oladunjoye.

Następnie bramkę zdobył Ugo Anny-Nzekwue, co zaowocowało niezwykłą zmianą.

Portadown, który został pokonany przez Linfielda w finale poprzedniego sezonu, został znokautowany przez Ardsa.

Aidan Steele strzelił zwycięskiego gola w ostatniej minucie przeciwko Portom, których skład został zredukowany do 10 po tym, jak Josh Ukek został wyrzucony z boiska w pierwszej połowie.

W noc pełną szoków drużyna Ballymena United przetrwała ogromny strach i pokonała w rzutach karnych drużynę Premier Intermediate Rathfriland Rangers 5:4.

Ruari Fitzpatrick otworzył wynik, ale Stephen O’Donnell i Noah Stewart wyprowadzili drużynę Jima Ervina na prowadzenie.

Fitzpatrick doprowadził do dogrywki, a gol Ethana Devine’a został anulowany przez Andy’ego Kilmartina, zanim Ballymena ostatecznie zwyciężyła w rzutach karnych.

Jednak posiadacze Linfield, Dungannon Swifts, Coleraine, Crusaders, Cliftonville, Glenavon, Glentoran i Larne poczynili postępy.