Strona główna Sporty Premiership Rugby kobiet: Bristol, Saracens i Exeter otwierają się zwycięstwami

Premiership Rugby kobiet: Bristol, Saracens i Exeter otwierają się zwycięstwami

4
0

Zwycięstwo Saracenów nad Trailfinders na stadionie StoneX wisiało na włosku aż do 79. minuty, kiedy Sarah McKenna dośrodkowała i ostatecznie przypieczętowała zacięte zwycięstwo.

Skrzydłowa Trailfinders, Victoria Laflin, niefortunnie znalazła się w drużynie przegranej po trzech próbach w meczu.

Otworzyła wynik w trzeciej minucie i chociaż Saraceni szybko odrobili straty, zdobywając punkty May Campbell i Chantelle Miell, mieli trudności z uzyskaniem zdecydowanej przewagi.

Laflin wyrównała w drugiej próbie, po czym Akina Gondwe szturchnęła go i dała Saracenom prowadzenie 19-12 do przerwy.

Emma Taylor z Tralfinders rzuciła rzut karny po przerwie, po czym Saracens dwukrotnie powiększyli prowadzenie – po starciu z Poppy Cleall i Bryony Field – ale za każdym razem goście odpowiadali, dzięki wysiłkom Ellie Boatman i Laflina.

Reneeqa Bonner w ciągu pierwszych ośmiu minut meczu z Bristolem pokonała Loughborough w trzech próbach.

Millie David również strzeliła hat-tricka dla Bears, a kolejne próby podejmowali Jess Sprague i Amy Coles.

Lucy Calladine odpowiedziała dwoma próbami dla gospodarzy, a Issy Winter dodał pocieszenie w końcówce.