Strona główna Sporty Podsumowanie NFL: Bills powala Jaguary, a Commanders wygrywają z Bengalami

Podsumowanie NFL: Bills powala Jaguary, a Commanders wygrywają z Bengalami

5
0

Josh Allen rzucił cztery podania na przyłożenie w pierwszej połowie, podczas gdy Buffalo Bills rozbili Jacksonville Jaguars 47-10, utrzymując doskonały początek sezonu.

Allen zapewnił wyniki Daltonowi Kincaidowi, Keonowi Colemanowi, Khalilowi ​​Shakirowi i Ty Johnsonowi, a James Cook szybko zdobył przyłożenie, gdy Bills po dwóch kwartach wyszli na prowadzenie 34-3.

Brenton Strange zebrał podanie Trevora Lawrence’a z sześciu jardów i przyłożył Jaguars w trzeciej kwarcie, ale Ray Davis dogonił piłkę w końcówce meczu i zapewnił drużynie Bills zdecydowane zwycięstwo.

Rozgrywający Jaguars Lawrence został czterokrotnie zwolniony, a Jacksonville poniosło trzecią porażkę w tylu meczach w tym sezonie.

Bezpieczeństwo Buffalo Damar Hamlin, który doznał zatrzymania akcji serca podczas meczu w styczniu ubiegłego roku został otoczony przez kolegów z drużyny, gdy zanotował swój pierwszy przechwyt w karierze.

W innym poniedziałkowym meczu debiutant rozgrywający Jayden Daniels rzucił dwa podania po przyłożeniu i pobiegł po własną bramkę, gdy Washington Commanders pokonali Cincinnati Bengals 38-33.

Daniels, drugi w klasyfikacji generalnej draftu na rok 2024, wykonał 21 z 23 podań na 254 jardy, a Commanders odnotowali swoje drugie zwycięstwo w sezonie.

Rozgrywający Cincinnati, Joe Burrow, wykonał 29 z 38 podań na 324 jardy i trzy przyłożenia, w tym dwa dla Ja’Marra Chase’a.

Na 40 sekund przed końcem Zack Moss strzelił gola z biegu na jeden jard i zmniejszył przewagę do pięciu punktów, ale drużynie Bengals zabrakło czasu.

Porażka oznacza, że ​​Cincinnati przegrało trzy pierwsze mecze w sezonie po raz pierwszy od 2019 roku.