Strona główna Sporty Paryż 2024: pięć najważniejszych historii z 11. dnia, gdy drużynie GB brakuje...

Paryż 2024: pięć najważniejszych historii z 11. dnia, gdy drużynie GB brakuje większej liczby medali jeździeckich

29
0

Drużynie Wielkiej Brytanii nie udało się powiększyć swoich pięciu medali jeździeckich na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 r., ponieważ Niemiec Christian Kukuk zdobył złoto w finale skoków indywidualnych.

Obrońcy tytułu Ben Maher i Scott Brash – zwycięzcy zeszłotygodniowej imprezy w skokach drużynowych – obaj wystąpili, ale nie znaleźli się w pierwszej trójce.

To były lepsze wieści w lekkoatletyce, ponieważ Laura Muir, Georgia Bell i Victoria Ohuruogu przeszły do ​​kolejnego etapu w swoich konkurencjach, ale Revee Walcott-Nolan będzie musiał zakwalifikować się przez repasaże.

W nurkowaniu Jack Laugher i Jordan Houlden zakwalifikowali się do półfinału skoku z trampoliny na 3 m mężczyzn.

Wspinaczki sportowe Molly Thompson-Smith i Erin McNeice nie dostały się jednak do finału w sekcji boulderingowej zawodów boulderowych kobiet i prowadzących.

Gdzie indziej rozpoczęła się jazda na deskorolce, a Brytyjka Sky Brown zajęła dobrą pozycję, aby zakwalifikować się do finału kobiet w parku, a faworytka gospodarzy Kauli Vaast zdobyła złoto w surfingu na wyspie Tahiti w Polinezji Francuskiej.