Strona główna Sporty NFL Londyn: Caleb Williams występuje w roli głównej, gdy Chicago Bears pokonują...

NFL Londyn: Caleb Williams występuje w roli głównej, gdy Chicago Bears pokonują Jacksonville Jaguars 35-16

5
0

W niedzielę debiutujący rozgrywający drużyny Chicago, Caleb Williams, dał popis w Londynie, poprowadził Bears do zwycięstwa 35-16 nad Jacksonville Jaguars.

Williams był numerem jeden w tegorocznym drafcie i przekroczył granicę w drugim z londyńskich meczów w tym sezonie – a to dopiero szósty występ w jego obiecującej karierze w NFL.

61 182 kibiców przybyło na stadion Tottenham Hotspur, aby zobaczyć, jak Williams zmierzy się łeb w łeb z rozgrywającym Jaguars Trevorem Lawrence’em, wybranym numerem jeden w drafcie na rok 2021.

Zwyciężył 22-letni Williams, który wykonał cztery podania po przyłożeniu, a Bears odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, poprawiając swój ogólny rekord do 4-2.

Williams rzucił dwa podania po przyłożeniu do Cole’a Kmeta i dał Bears prowadzenie 14-3 do przerwy.

Następnie rzucił jeszcze dwa gole przy pierwszych dwóch posiadaniach Chicago w drugiej połowie – oba do Keenana Allena.

Lawrence (25 l.) odpowiedział, podając dwa przyłożenia do Gabe’a Davisa, ale Jaguary ani razu nie wyglądały na zainteresowane odwetem, gdyż ich bilans w sezonie spadł do 1-5.