Strona główna Sporty NFL: Lamar Jackson prowadzi Baltimore Ravens do piątego zwycięstwa z rzędu

NFL: Lamar Jackson prowadzi Baltimore Ravens do piątego zwycięstwa z rzędu

8
0

Baltimore Ravens odrobili stratę na początku meczu i pokonując Tampa Bay Buccaneers 41:31 odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu.

Dwukrotny najcenniejszy zawodnik Lamar Jackson rzucił na 281 jardów i pięć przyłożeń, zwiększając swoje szanse na utrzymanie tytułu w tym sezonie.

Bucs objęli prowadzenie 10:0, ale Ravens odpowiedzieli 34 punktami bez odpowiedzi, z czego 17 w drugiej i trzeciej kwarcie.

Jackson wybrał najlepsze podania, gdy w trzeciej kwarcie trafił Rashoda Batemana po rzucie z 49 jardów, a przyłożenia zdobyli także Justice Hill, Mark Andrews i Derrick Henry.

Biegnący Henry pobiegł na odległość 169 jardów – po raz czwarty w ciągu ostatnich pięciu meczów przekroczył granicę 100 jardów.

Zwycięstwo zapewni Ravens awans na szczyt tabeli AFC North, podczas gdy Bucs nie stracili pozycji w NFC South po niedzielnej porażce Atlanta Falcons z Seattle Seahawks.