Strona główna Sporty Manchester City, Aston Villa i West Ham przegrywają, gdy Wilki wygrywają w...

Manchester City, Aston Villa i West Ham przegrywają, gdy Wilki wygrywają w przedsezonowych meczach towarzyskich

40
0

Aston Villa została również pokonana podczas przedsezonowego tournee po Stanach Zjednoczonych, przegrywając 4:1 z Columbus Crew podczas meczu, w którym pomocnik Emi Buendia powrócił po długotrwałej kontuzji kolana.

Buendia, który od tego czasu był odsunięty na bok doznał kontuzji więzadeł stawu kolanowego w sierpniu zeszłego roku na boisko wszedł Amadou Onana i Ian Maatsen, którzy po raz pierwszy wystąpili w Villi po podpisaniu kontraktu z klubem latem, po 63 minutach, gdy ich zespół przegrywał już 4:1.

„Najlepszą wiadomością jest jego powrót” – powiedział menadżer Villi Unai Emery. „Powrót Emiliano Buendii po roku.

„Jesteśmy zadowoleni z jego powrotu i musimy teraz z nim pracować, starając się stopniowo wydobyć z niego to, co najlepsze.

„Pierwsze 30 minut, które zagrał, jest naprawdę fantastyczne dla nas i zespołu”.

Cucho Hernandez strzelił dwa gole dla Columbusa, po czym Cameron Archer zdobył jednego gola.

Hernandez skompletował hat-tricka, a Dylan Chambost podwyższył zespół Major League Soccer na 4:1.

„Oczywiście wynik nie jest dobry, ale dla nas teraz wynik nie jest najważniejszy” – dodał Emery.

„Najważniejsze jest zbudowanie zespołu, zdobycie informacji o zawodnikach, a dla niektórych zawodników był to pierwszy mecz, a oni zagrali dobrze. Nawet przegrywając, grali dobrze”.