Strona główna Sporty Kyle Walker: Kapitan Manchesteru City mówi, że Premier League jest „nasza do...

Kyle Walker: Kapitan Manchesteru City mówi, że Premier League jest „nasza do stracenia”

24
0

Po pokonaniu Serbii w pierwszym meczu grupy C na Euro, Anglia wkroczyła na boisko mocna krytyka po zwycięstwie 1:0 i bezbramkowych remisach z Danią i Słowenią.

W wywiadzie dla You’ll Never Beat Kyle’a Walkera obrońca ujawnił, że podczas pobytu w Niemczech jego zespół omawiał krytykę mediów.

„Skłamałbym, gdybym powiedział, że o tym nie rozmawiamy” – dodał. „Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy chce być lubiany – szczególnie ze względu na pracę, którą wykonujesz z taką pasją i miłością”.

Później Trzy Lwy minęły Słowację w 1/8 finału, wygrywając 2-1. Przegrywali 1:0 z 44. krajem w tabeli aż do 95. minuty, kiedy Jude Bellingham strzelił gola. kopnięcie rowerem znad głowy doprowadził do dogrywki, w której kapitan Harry Kane zdobył decydującego gola.

Walker, który również haniebnie był częścią kadry Anglii wyeliminowany przez Islandię w 1/8 finału Euro 2016 przyznał, że według niego historia może się powtórzyć przed bramką Bellinghama.

„Po prostu myślisz: «Czy to się naprawdę dzieje ponownie?»” – powiedział, dodając, jak spóźnieni zwycięzcy pokazali „odwagę i odwagę” drużyny.