Strona główna Sporty Kontuzja Kyliana Mbappe: Napastnik Realu Madryt i Francji ma problemy z udem

Kontuzja Kyliana Mbappe: Napastnik Realu Madryt i Francji ma problemy z udem

3
0

Napastnik Realu Madryt Kylian Mbappe pauzuje z powodu kontuzji uda.

Reprezentant Francji, który dołączył do hiszpańskiego klubu latem po wygaśnięciu kontraktu z Paris St-Germain, zdobył bramkę w wygranym 3:2 meczu z Deportivo Alaves we wtorek, po czym został zmieniony po 80 minutach.

W przemówieniu po meczu trener Realu Madryt Carlo Ancelotti powiedział: „Ma się dobrze, jest trochę przeciążony. Poprosił mnie o zmianę, aby uniknąć problemów”.

W środowej aktualizacji Madryt poinformował, że „po badaniach” u 25-latka „zdiagnozowano kontuzję mięśnia dwugłowego uda lewej nogi” i „jego postępy będą monitorowane”.

W niedzielę Real Madryt zagra na wyjeździe z Atletico Madryt w meczu ligowym, a następnie przed październikową przerwą na mecze międzynarodowe zmierzy się z Lille w Lidze Mistrzów i Villarreal w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii.

Mbappe strzelił sześć goli w siedmiu meczach dla klubu Bernabeu, zanim doznał kontuzji.