Strona główna Sporty Irlandia: Gospodarze „mają dość” porażek, mówi Nathan Collins po porażce Grecji

Irlandia: Gospodarze „mają dość” porażek, mówi Nathan Collins po porażce Grecji

16
0

Collins wyraził swoje rozczarowanie sposobem straconych przez Republikę bramek, zwłaszcza pierwszego gola.

Pierwsza bramka Ioannidisa nastąpiła pięć minut po wznowieniu gry, gdy podkręcił piłkę do domu zza pola karnego, po tym jak otrzymał zbyt dużo czasu i przestrzeni.

Druga bramka Tzolisa na pięć minut przed końcem padła po szybkim kontrataku i pewnym finiszowaniu.

„Myślę, że [for the first goal] straciliśmy trochę formę, to było dobre zakończenie, ale myślę, że były rzeczy, które mogliśmy zmienić” – wyjaśnił Collins.

Myślałem, że w drugiej połowie wyszliśmy ostro i byliśmy na szczycie, ale myślę, że niestety ten gol wiele nas kosztował.

„Kiedy jesteśmy na szczycie, u siebie musimy znaleźć wyrównanie i gonić go, zdarzają się kontrataki, ale pierwszy gol był naprawdę frustrujący”.

Środkowy obrońca Brentford, Collins, przyznał, że Republika zagrała znacznie lepiej niż w pierwszym meczu grupowym z Anglią, w którym przegrała 2:0, szczególnie w pierwszej połowie.

Przyznał jednak, że muszą rozwinąć przewagę kliniczną, aby wyciągnąć cokolwiek z dwóch kolejnych meczów, w tym double-headera na wyjeździe z Finlandią i Grecją w październiku.

„Myślę, że w pierwszej połowie byliśmy bardzo dominujący, a oni nie byli w stanie nas przebić” – kontynuował.

Dobrze dysponowaliśmy piłką i stworzyliśmy mnóstwo okazji, ale musimy strzelić gola.

Musimy wysunąć się na prowadzenie i dać sobie coś, o co będziemy walczyć w grze.