Strona główna Sporty Indie vs Nowa Zelandia: Gospodarze odpadli po 46 w Bengaluru

Indie vs Nowa Zelandia: Gospodarze odpadli po 46 w Bengaluru

9
0

Jaiswal i kapitan Rohit Sharma prowadzili do 9:0 w siódmym secie, kiedy Rohit został rzucony przez Tima Southee, gdy ten próbował zaatakować.

Kohli nie strzelił gola ze swoich dziewięciu piłek, po czym poślizgnął się w rękawiczce 23-letni O’Rourke, rozgrywający swój piąty test.

Sarfaraz został przyłapany w połowie gry na próbie kontrataku, a po krótkiej przerwie spowodowanej deszczem i 10-krotnym partnerstwie, które oddało zaledwie 21 runów z Pantem, Jaiswal doprowadził O’Rourke do punktu.

Rahul został złapany w nogę w następnej akcji O’Rourke’a, a potem jeszcze chwilę później, Jadeja złapał piłkę od wiodącej krawędzi, a Ashwin wpadł do wąwozu kolejnymi piłkami od Henry’ego.

Następne uderzenie Henry’ego odbiło furtką Panta, który szturmował przewagę w drugim wślizgu, a marynarz wkrótce potem wykonał świetny chwyt, by złapać górną krawędzią Jasprita Bumraha w dobrą nogę.

Następnie Henry odebrał swój czwarty testowy zaciąg pięcioma bramkami, chwytając Kuldeepa Yadava w wąwozie.

Suma wyników Indii była 18. najniższą ze wszystkich drużyn biorących udział w testach.