Strona główna Sporty Finlandia 1-2 Irlandia: Dramatyczne zwycięstwo doda pewności siebie – Hallgrimsson

9
0

Hallgrimsson, który zastąpił Stephena Kenny’ego na stanowisku menadżera, był zadowolony z występu, ale stwierdził, że jest jeszcze wiele do poprawy.

„Możemy być zadowoleni z wielu rzeczy w tym występie. Myślałem, że w pierwszej połowie popełniliśmy jeden błąd i zostaliśmy ukarani” – dodał.

Uważam, że pod koniec pierwszej połowy zagraliśmy całkiem nieźle, a w drugiej połowie to jeszcze wzmocniliśmy.

„To nie był idealny mecz, mieli dwie szanse i mogliśmy zostać ponownie ukarani”.

Po stracie bramek w dwóch pierwszych meczach Hallgrimsson był zadowolony z tego, jak bardzo jego zespół ograniczył Finlandię, która przed meczem w Helsinkach również nie wygrała.

„Nie daliśmy im wielu szans na zdobycie bramki. Daliśmy im to, to nie było tak, że grali przez nas.

„Ogólnie myślę, że powinniśmy być zadowoleni z występu”.

Były selekcjoner Islandii powiedział również, że jest zadowolony z reakcji Collinsa, któremu wręczono opaskę na mecz, po swoim błędzie.

„Na błędy nie można nic poradzić, to się zdarza.

„Nie możemy nikogo krytykować za popełnienie błędu, ale byliśmy całkiem zadowoleni z tego, co zrobiliśmy, szczególnie pod koniec pierwszej połowy”.

W niedzielę Irlandia jako następna zmierzy się z Grecją. który zadziwił Anglię utrzymać swój doskonały rekord Ligi Narodów.

„To trudny mecz w trzy dni” – ostrzegł Hallgrimsson.

„Na boisku było trochę zmęczonych nóg. Musimy zacząć myśleć o Grecji”.