Strona główna Sporty Cincinnati Open: Jack Draper z Wielkiej Brytanii pokonał w ćwierćfinale Holgera Rune’a

18
0

Występ Jacka Drapera na Cincinnati Open zakończył się w ćwierćfinale, gdy został pokonany w prostych setach przez Duńczyka Holgera Rune’a.

Brytyjski numer jeden wyszedł z przegranej, aby wygrać poprzednie dwa mecze, ale 22-latkowi nie udało się powtórzyć wyczynu z 15. rozstawionym zawodnikiem.

Rune wygrał 6:4, 6:2 po wykorzystaniu swojej szansy w jedynym break pointie pierwszego seta, co dało mu prowadzenie 3:2.

Duńczyk ponownie przełamał się na początku drugiego seta i obronił trzy break pointy, wykorzystując swoją jedyną okazję po podaniu Drapera w 11. gemie, po czym zaserwował zwycięstwo.

Rune (21 l.) zmierzy się z Frances Tiafoe w ćwierćfinałach po tym, jak Hubert Hurkacz wycofał się z ćwierćfinału z powodu kontuzji łydki po przegranej w pierwszym secie.

Najlepsze nasiona Jannicka Sinnera Włoch pomszczony zeszłotygodniowa porażka z Andriejem Rublowem w Montrealu, wygrywając 4:6, 7:5, 6:4 i przygotowując się do półfinału Aleksander Zverevktóry pokonał Bena Sheltona 3:6, 7:6, 7:5.

Numer jeden w świecie kobiet Iga Świątek Polska pokonała Mirrę Andreevą 4:6, 6:3, 7:5 i w następnej kolejności zmierzy się z trzecim rozstawionym Aryny Sabalenkiktóra pokonała Ludmiłę Samsonową 6:3, 6:3.

Domowa nadzieja Jessica Pegula pokonał wyzwanie Leylah Fernandez 7:5, 6:7, 7:6 i spotka się z nim Paula Badosaktóra zwyciężyła 6:3, 6:2 z Anastazją Pawluczenkową.