Strona główna Polityka Chargers QB Justin Herbert wcześnie opuszcza porażkę ze Steelers z powodu kontuzji...

Chargers QB Justin Herbert wcześnie opuszcza porażkę ze Steelers z powodu kontuzji kostki

4
0

Rozgrywający Los Angeles, Justin Herbert, opuścił w niedzielę wczesną porażkę Chargers z Pittsburgh Steelers 20:10 po tym, jak wydawało się, że skręcenie górnej kostki, które wykluczyło go z treningów na kilka dni przed meczem, spowodowało ponowne pogorszenie stanu zdrowia.

Herbert nie zagrał całej czwartej kwarty, gdyż Chargers (2:1) przegrali po raz pierwszy, a Pittsburgh (3:0) pozostał niepokonany pod wodzą rozgrywającego Justina Fieldsa.

Herbert wykonał 12 ze swoich 18 podań na 125 podań, w tym 27-jardowe przyłożenie do Quentina Johnsona, co otworzyło wynik meczu. Okazało się to jednak punktem kulminacyjnym ataku; Los Angeles zdobyło bramkę z gry pod koniec pierwszej połowy i nigdy więcej nie zdobyło gola. Gra w parterze również nie była lepsza, ponieważ Chargers zdołali zdobyć zaledwie 61 jardów na 20 prowadzących.

Herbert z trudem opuścił boisko w połowie trzeciej kwarty po tym, jak złapał jeden z dwóch worków. Wyglądało na to, że ponownie doznał kontuzji prawej kostki, której po raz pierwszy doznał podczas zwycięstwa w drugim tygodniu meczu z Carolina Panthers, kiedy Herbert powiedział, że został zwinięty.

Herbert opuścił stadion w butach do chodzenia.

Po porażce ze Steelers trener Chargers Jim Harbaugh powiedział reporterom, że od niedzieli zespół planuje usunąć Herberta, jeśli będzie wykazywał jakiekolwiek oznaki utykania.