Strona główna Sporty Białoruś 0:0 Irlandia Północna: Pierce Charles „będzie cenił” międzynarodowy debiut u boku...

Białoruś 0:0 Irlandia Północna: Pierce Charles „będzie cenił” międzynarodowy debiut u boku brata

8
0

Młodszy brat Charlesa czasami był jedynym widzem meczu, a większość akcji rozgrywała się na drugim końcu pustej ZTE-Areny podczas meczu rozgrywanego za zamkniętymi drzwiami na zachodnich Węgrzech z powodu ograniczeń UEFA nałożonych na Białoruś.

Irlandia Północna oddała 15 strzałów na bramkę przeciwnika, choć wszystkie siedem trafień w bramkę miało miejsce w pierwszej połowie.

„To był dobry mecz” – dodał Charles.

„Nie było nic zbyt wymagającego [personally]. To było oczywiście denerwujące w pierwszej połowie, było mnóstwo okazji, szkoda tylko, że nie mogliśmy ich wykorzystać i wyjść na prowadzenie po pierwszej połowie.

Zachowanie czystego konta oznacza, że ​​nie można przegrać i to właśnie zrobiliśmy.

We wtorek wieczorem Irlandia Północna ponownie zagra w akcji, gdy będzie gościć Bułgarię na stadionie Windsor Park w drugim meczu double-headera Ligi Narodów. Charles ma nadzieję doświadczyć kontrastowej atmosfery.

„[The debut] po prostu sprawia, że ​​chcę to robić coraz bardziej” – powiedział.

„Gra na wyjeździe bez kibiców, z fanami na boisku, byłaby po prostu dodatkowym wzmocnieniem.

„Czasami trudno jest grać bez kibiców, ale myślałem, że zespół poradził sobie dobrze i innego wieczoru wygramy”.