Strona główna Sporty Adam Idah: Norwich City zgodziło się na transfer do Celticu

Adam Idah: Norwich City zgodziło się na transfer do Celticu

35
0

Norwich City zgodziło się sprzedać Adama Idaha do Celticu, pod warunkiem, że napastnik przejdzie badania lekarskie.

Reprezentant Irlandii był wypożyczony do mistrzów Szkocji w drugiej połowie poprzedniego sezonu i strzelił dziewięć goli.

W ostatnim ze swoich 19 występów w drużynie Brendana Rodgersa 23-latek w ostatniej minucie zdobył zwycięskiego gola w finale Pucharu Szkocji przeciwko Rangers.

Na początku lipca Norwich odrzuciło wstępną ofertę Celticu około 4 do 5 milionów funtów.

Idah spotkał się z sankcjami dyscyplinarnymi w Norwich za opuszczenie lotu na obóz przedsezonowy w Austrii, ale wszedł na boisko jako zmiennik w drugiej połowie sobotniego meczu, w którym zespół przegrał 2:0 z Oxford United.

W swoich 116 występach dla Norwich zdobył 17 goli.