Strona główna Sporty Super League: Wigan Warriors 20-0 St Helens

Super League: Wigan Warriors 20-0 St Helens

25
0

Obie drużyny były wyczerpane kontuzjami, zanim mecz nabrał prawdziwego tempa, ponieważ Wigan straciło Liama ​​Farrella na rozgrzewce, a Curtis Sironen grał w drużynie St Helens zaledwie dziewięć minut.

Marshall wbiegł na boisko po raz 22. w sezonie, podejmując próbę Super League, dzięki przewidywaniu Adama Keighrana, który dostrzegł go na skrzydle, a jego sprytne podanie posłało go do środka, by przeciąć obronę Saints.

Jeszcze bardziej imponujący był wynik Farrimonda kilka minut później, który po sprytnym kopnięciu i pościgu dał drużynie Cherry and Whites prowadzenie 12:0.

Po przerwie Wigan prawie zdobyło trzecią bramkę, gdy Zach Eckersley wylądował, ale powtórki pokazały, że Miski uderzył w piłkę.

Mecz otworzył się dla Saints po tym, jak Ellis zobaczył żółtą kartkę i powinni byli wejść na szachownicy, gdy Harry Robertson wykonał pełen inspiracji bieg i skierował piłkę do Matta Whitleya, którego udaremnił wślizg Jai Fielda, który obronił piłkę przy próbie.

Ponieważ St Helens nie wykorzystało swojej przewagi, Wigan mogło zakończyć zwycięstwo w dobrym stylu, gdy Marshall ponownie wylądował, ale jego wysiłki zostały zmarnowane z powodu podania w przód w fazie przygotowań.

Wigan ostatecznie strzeliło trzeciego gola po utrzymującym się okresie presji, gdy Walters dośrodkował po swojej pierwszej próbie dla klubu, po imponującym kopnięciu Miskiego ze skrzydła, które po raz kolejny rozpruło St Helens.

Było to pracowite popołudnie dla Saints, którzy w następnym spotkaniu Super League zmierzą się z inną drużyną w formie w Hull KR, podczas gdy Wigan zmierzy się ze swoim zamiejscowym rywalem Hull FC po ciężkiej porażce z borykającym się z problemem London Broncos.