Strona główna Sporty The Hundred 2024: Adam Zampa w roli głównej, gdy Invincibles pokonują Fire...

The Hundred 2024: Adam Zampa w roli głównej, gdy Invincibles pokonują Fire w konkursie z niską liczbą punktów

33
0

Zespół Oval Invincibles skutecznie obronił niewielką liczbę 113 punktów, pokonując Welsh Fire 10 runami w zawodach mężczyzn The Hundred w Sophia Gardens.

Po uderzeniu Invincibles spadli do 43-4, a Dawid Malan i Sam Billings stracili odpowiednio jedno i trzy punkty, a inny reprezentant Anglii Will Jacks wpadł w głębokie tarapaty po szybkim strzale 25.

Następnie Sam Curran (20) i Donovan Ferreira (30) zdobyli 46 punktów przy piątej bramce, dopóki Curran nie oddał strzału w ręce Toma Kohlera-Cadmore’a po dłuższej przerwie.

Bramka spowodowała koniec rund załamania, gdy Invincibles przegrali 5-16 w 18 piłkach, a następnie strzelili zaledwie pięć runów z ostatniego seta Davida Payne’a.

W odpowiedzi Jonny Bairstow i Joe Clarke zostali rzuceni tanim rzutem, a otwierający Tom Kohler-Cadmore strzelił 22 z 33, podczas gdy Fire miał trudności z nawiązaniem kontaktu.

Zawodnicy Adam Zampa (3-24) i Nathan Sowter (2-12) następnie przedarli się przez środkową kolejność Fire, a gospodarze również przegrali 5-16 do połowy, przez co potrzebowali 52 runów z ostatnich 21 piłek. z rund.

Następnie Payne przywrócił drużynie radość, trafiając 28 runów z 15 dostaw w 40-rundowej współpracy z Masonem Crane’em.

Jednak potrzebując dwóch szóstek z ostatnich piłek rund, Payne rzucił piłkę w ręce Malana z osłony, aby zapewnić Invincibles zasłużone zwycięstwo.