Strona główna Sporty Puchar Ligi Szkockiej: St Johnstone doznaje szokującej porażki i łapanki

Puchar Ligi Szkockiej: St Johnstone doznaje szokującej porażki i łapanki

37
0

Buckie Thistle 2-5 Dundee United: Nabywca lata Kristijan Trapanosvki strzelił dwa gole, a Kevin Holt dołożył dwa rzuty karne dla gości.

Trapanosvki przejął inicjatywę w 19. minucie, a rzut karny Holta zapewnił im dwukrotne prowadzenie przed przerwą w meczu z mistrzami Highland League.

Joe McCabe oddał jedną bramkę trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, ale Trapanosvki i inny przybysz z lata, David Babunski, wyprowadzili United na prowadzenie 4:1 przed dwoma kolejnymi rzutami karnymi – pierwszy dla Jacka MacIvera z Buckie, a drugi dla Holta na 13 minut przed końcem.

Stenhousemuir 1-4 Ayr United: Ross Taylor zapewnił mistrzom League 2 prowadzenie w szóstej minucie, ale dwie minuty później George Oakley wyrównał, a Frankie Musonda wyprowadził gości na prowadzenie w pierwszej połowie, po czym w drugiej połowie bramki zdobyli Anton Dowds i Jay Henderson.

Wyniki oznaczają, że United są liderem grupy z dziewięcioma punktami po rozegraniu wszystkich meczów, ale Ayr, który zmierzy się z Buckiem, i Falkirk, który zagra w derbach ze Stenhousemuirem, mogą wyprzedzić ich w sobotę zwycięstwami.