Strona główna Sporty Erik ten Hag: Menedżer Manchesteru United oskarża media o wymyślanie „bajek i...

Erik ten Hag: Menedżer Manchesteru United oskarża media o wymyślanie „bajek i kłamstw” na temat jego przyszłości

17
0

Menedżer Manchesteru United Erik ten Hag oskarżył media o wymyślanie „bajek i kłamstw” na temat jego przyszłości.

Ten Hag podszedł do przerwy międzynarodowej pod ogromną presją po serii pięciu meczów bez zwycięstwa, w tym także zawstydzających Porażka z Tottenhamem 3:0 u siebie.

Były pomocnik reprezentacji Anglii Jamie Redknapp powiedział Sky Sports po porażce Spurs, że według niego Ten Hag „stracił już siły”.

Wielu graczy uważało, że United zajmują 14. miejsce w Premier League i że 54-latek zostanie zwolniony podczas przerwy międzynarodowej, zwłaszcza że członkowie rodziny Glazerów wzięli udział w zaplanowanym wcześniej posiedzeniu zarządu United ze współwłaścicielem Sir Jimem Ratcliffe’em i innymi członkami zarządu United. hierarchii klubu w zeszłym tygodniu w Londynie.

Jednakże Ten Hag pozostaje na swoim stanowisku i twierdzi, że dziennikarze celowo zignorowali jego komentarze po meczu po bezbramkowym remisie z Aston Villą 6 października, kiedy stwierdził, że „jesteśmy na jednej stronie” w sprawie wsparcia, jakie otrzymuje na Old Trafford.

„Hałas pochodzi tylko od niektórych z was, którzy tworzą historie i baśnie oraz szerzą kłamstwa” – powiedział.

„Wiem, że w tym klubie jesteśmy na jednej stronie. Powiedziałem to przed przerwą. Powiedziałem to kilku dziennikarzom. Prawdopodobnie dziennikarze mi nie uwierzyli, bo widziałem doniesienia. Ale wewnątrz jest cicho”.