Strona główna Sporty Wyniki NFL i podsumowanie szóstego tygodnia: Lamar Jackson pokonuje Jaydena Danielsa, a...

Wyniki NFL i podsumowanie szóstego tygodnia: Lamar Jackson pokonuje Jaydena Danielsa, a Detroit Lions dominują w Dallas Cowboys

6
0

Główny trener Los Angeles Chargers, Jim Harbaugh, na krótko opuścił boisko z powodu arytmii serca podczas zwycięstwa swojej drużyny, ale wrócił, aby zobaczyć, jak jego obrona dominuje nad Broncos i grozi pierwszą porażką u siebie w Denver – dopóki gospodarze nie wykorzystali tego w czwartej kwarcie kwartał.

Powrót AJ Browna dał Philadelphia Eagles dużą iskrę w ataku, ale nawet mając 116 jardów w odbiorze i przyłożenie, mogliby mieć kłopoty, gdyby Deshaun Watson ponownie nie zawiódł Cleveland Browns.

Will Levis z Tennessee również był rozczarowany, rzucając zaledwie 95 jardów w meczu przeciwko kontuzjowanemu Indianapolis Colts i mając do dyspozycji najbardziej nieszczelną obronę w lidze, przez co Tytani musieli podjąć decyzję jako rozgrywający.

Pomimo tego, że Justin Fields zdobył jeszcze dwa przyłożenia, gdy Steelers pokonali Raiders na oczach wielu fanów Pittsburgha w Las Vegas, jego rzuty są nadal nierówne, więc może nastąpić kolejna zmiana rozgrywającego z Russellem Wilsonem czekającym na skrzydłach.

Joe Burrow wykonał trwający całą karierę bieg po przyziemieniu na odległość 47 jardów i zobaczył, jak jego obrona w końcu pokazała się z dobrej strony, gdy Cincinnati Bengals uratowali sezon zwycięstwem 17-7 nad New York Giants.

W zeszłym tygodniu Kirk Cousins ​​podał na ponad 500 jardów, ale tym razem Atlanta Falcons pomogli w bieganiu, gdy pobiegli na odległość 198 jardów i zdobyli trzy przyłożenia, aby pokonać Panthers.