Strona główna Sporty Wielki finał Wheelchair Super League: Leeds Rhinos pokonało Halifax Panthers

Wielki finał Wheelchair Super League: Leeds Rhinos pokonało Halifax Panthers

9
0

Leeds Rhinos ponownie pokonało Halifax Panthers w wielkim finale Wheelchair Super League w Hull i zapewniło sobie drugi tytuł.

Rob Hawkins dwukrotnie dośrodkował, a Halifax do przerwy prowadził 22-16, a dwie próby Nathana Collinsa utrzymywały drużynę Rhinos w walce.

Następnie Collins wykonał jeszcze dwie szybkie próby, aby wyprowadzić Leeds na prowadzenie i chociaż Hawkins wyrównał, hat-trick Josha Butlera w drugiej połowie pomógł przypieczętować zdecydowane zwycięstwo.

Zwycięstwo kończy doskonały sezon dla Rhinos po utrzymaniu Tarczy Liderów League dzięki ośmiu zwycięstwom z ośmiu i zrównało ich z Halifaxem, który zdobył dwie korony Super League.