Strona główna Sporty NFL: Kirk Cousins ​​prowadzi Atlanta Falcons do zwycięstwa 36-30 po dogrywce z...

NFL: Kirk Cousins ​​prowadzi Atlanta Falcons do zwycięstwa 36-30 po dogrywce z Tampa Bay Buccaneers

12
0

Kirk Cousins ​​rzucił 509 jardów, zdobywając cztery przyłożenia, po czym Atlanta Falcons zapewnił sobie zwycięstwo 36-30 po dogrywce z Tampa Bay Buccaneers.

W ostatniej kwarcie Falcons, prowadzący 30-27 na sekundę przed końcem, wymusili dogrywkę, gdy Younghoe Koo trafił do kosza z gry z 52 jardów.

Bucks zapłacili cenę za przegraną w rzucie monetą w dogrywce i ponownie nie byli w posiadaniu piłki.

Cousins ​​dwukrotnie trafił na Drake’a Londona, gdy Falcons zbliżali się do strefy końcowej, a on podał z 45 jardów środkiem KhaDarela Hodge’a i zapewnił sobie zwycięstwo.

„Rozpowszechniałem tę informację, a gracze zaczęli grać” – powiedział Cousins, który na początku tego roku dołączył do Falcons na mocy czteroletniego kontraktu.

„Jestem wdzięczny za postęp, jaki poczyniliśmy. Z tygodnia na tydzień stajemy się coraz lepsi.”

Zwycięstwo było trzecim zwycięstwem Falcons w sezonie, po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach z pierwszych czterech meczów.

„Jestem dumny z charakteru” – powiedział Cousins.

„W tej lidze właśnie tego potrzeba. Byliśmy dzisiaj szorstcy.”