Strona główna rozrywka Karan Veer Mehra podnosi trofeum. Czy jako następny dołączy do Bigg Boss...

Karan Veer Mehra podnosi trofeum. Czy jako następny dołączy do Bigg Boss 18? – Telewizja indyjska

7
0

Zwycięzca Karan Veer Mehra kkk14
Źródło obrazu: INDIA TV Karan Veer Mehra, zwycięzca Khatron Ke Khiladi 14

Wielki finał Khatron Ke Khiladi 14: Zwycięzca 14. edycji popularnego reality show kaskaderskiego został wyłoniony i jest. Trzej najlepsi finaliści KKK14 to Gashmeer Mahajani, Krishna Shroff i Karan Veer Mehra. Gashmeer uplasował się na trzeciej pozycji. W tym sezonie zawodnicy tacy jak Asim Riaz, Krishna Shroff, Shaleen Bhanot, Abhishek Kumar, Ashish Mehrotra, Shilpa Shinde, Niyati Fatnani, Gashmeer Mahajani, Karan Veer Mehra, Nimrit Kaur Ahluwalia, Aditi Sharma i Sumona Chakraborty byli widziani podczas wykonywania wielu akrobacji i zadania. Ostatnio krąży wiele doniesień na temat Karan Veer uczestniczącej w programie bigg Boss 18 prowadzonym przez Salmana Khana.

Top 5 finalistów tego sezonu

W Khatron Ke Khiladi 14 shot w Rumunii wzięło udział około 12 zawodników, z których teraz do ostatniej walki stanie 5 najlepszych zawodników. Pięciu finalistów to:

1. Abhiszek Kumar
  2. Kryszna Shroff
  3. Shaleena Bhanot
  4. Karan Veer Mehra
  5. Gashmeera Mahajaniego

Poprzedni odcinek przed Wielkim Finałem

Karan, Abhishek, Gashmeer, Shalin i Krishna znaleźli się w pierwszej piątce finalistów. W sobotnim odcinku wielkiego finału Khatron Ke Khiladi 14 mogliśmy zobaczyć wyścig o czołową trójkę. Przede wszystkim doszło do akrobacji helikopterem pomiędzy Karanem Veerem i Gashmeerem. Karan wygrał ten wyczyn i zaskoczył wszystkich swoim występem. Później Shalin, Krishna i Abhishek wykonali akrobację w wodzie i widzieliśmy, jak Shalin wygrywa. W mediach społecznościowych zrobiło się głośno na temat Karana Veera. Co więcej, niektóre doniesienia twierdzą, że aktor telewizyjny zdobył trofeum „Khatron Ke Khiladi 14”. Jednak do ostatniego odcinka aktor zakwalifikował się jedynie do ostatniego wyczynu kaskaderskiego.