Strona główna Sporty Leandro Trossard: Czerwona kartka pomocnika Arsenalu w meczu z Manchesterem City była...

Leandro Trossard: Czerwona kartka pomocnika Arsenalu w meczu z Manchesterem City była słuszna, stwierdził panel KMI

9
0

Decyzja o wysłaniu Morgana Gibbsa-White’a Nottingham Forest zremisował z Brighton 2:2 Podzielono go na 3:2, a większość uważała, że ​​sędzia Robert Jones nie miał racji, zwalniając pomocnika.

Gibbs-White, oskarżony przez Związek Piłki Nożnej za swoją reakcję otrzymał drugą żółtą kartkę po faulu w 83. minucie na Joao Pedro, chociaż trzech członków panelu uznało, że spadło poniżej progu w związku z drugim ostrzeżeniem.

Dwóch panelistów uznało, że „intensywność wyzwania jest zbyt duża i jest to lekkomyślny wślizg, pokazujący lekceważenie konsekwencji dla przeciwnika”.

Panel był również podzielony w związku z wezwaniem, aby nie przyznać West Hamowi kary w meczu Porażka 3:0 z Chelsea.

Wślizg Wesleya Fofany na Crysencio Summerville w 28. minucie, przy przewadze Hammers 2:0, nie został ukarany przez sędziego Samuela Barrotta.

Większość panelu (3-2) uważała, że ​​powinien zostać przyznany rzut karny.

„Gdy Summerville odchodzi od Fofany, trzyma się go za nadgarstek, co wpływa na jego postęp w kierunku piłki. Trzymanie zaczyna się poza polem karnym i trwa w nim” – napisano w panelu.

Po interwencji VAR wynik był również podzielony 4:1, a większość poparła decyzję sędziego o braku kary, ponieważ nie był to wyraźny i oczywisty błąd.

W oświadczeniu konta Premier League Match Center X stwierdzono, że podczas meczu incydent pomiędzy Fofaną a Summerville rzeczywiście stanowił „trwałe utrzymywanie pozycji”.