Strona główna Sporty URC: Bezlitosny Leinster pokonuje kontuzje i pokonał Edynburg

URC: Bezlitosny Leinster pokonuje kontuzje i pokonał Edynburg

6
0

Zaczęli dobrze, Schoeman uderzył, a nowy chłopak Ross Thompson podwyższył butem na 7:0. A potem pojawiły się stare niedociągnięcia.

Atak Leinstera był płynny, gdy odbił Tommy’ego O’Briena lewym skrzydłem, ale obrona gospodarzy nie reagowała zbyt szybko.

Niedługo potem młody środkowy Charlie Tector zapadł w stan śpiączki.

Strzał Ali Price’a z własnych 22 punktów został wykonany przez Tectora, wyprzedzając Jamiego Ritchiego, Bena Muncastera i Van der Merwe, a 22-latek, który świetnie spisał się w swoim pierwszym starcie, uciekł, oszukał ostatniego obrońcę i strzelił gola po swojej bramce. wypoczynek.

Sam Prendergast podwyższył dla gości na 12-7, po czym kontuzjowany kontuzjowany Matt Currie został zastąpiony przez Scotta, który ponownie wrócił na boisko z Anglii.

Edynburg potrzebował iskry i znalazł ją, gdy Thompson wyprowadził ich na prowadzenie po przerwie, która minęła dwóch obrońców.

Wes Goosen podjął wyzwanie, a kiedy Ritchie znakomicie przyjął kontakt i obrócił się, by uderzyć Van der Merwe, wynik mógł być tylko jeden.

Do przerwy było 12:12, ale dopiero po tym, jak Edynburg przetrwał ciężki ostrzał na swojej linii.

Kiedy w trzeciej minucie nowej połowy Cherry wypadł z gry po ataku, sytuacja wyglądała zachęcająco przy stanie 19-12, ale od tego momentu zespół Everitta został wyprzedzony. Ten sam stary, taki sam stary jak Leinster, połączony z mocą.

Edynburg został wciągnięty głęboko w swoje 22 punkty, a następnie wypadł poza bramkę, gdy Jordan Larmour zdobył bramkę. Tector ponownie spisał się znakomicie w przygotowaniach. Konwersja Prendergasta wyrównała wynik na 19-19.

Po powrocie po kontuzji Jamison Gibson-Park jak zawsze dominował, a następnie z łatwością odepchnął Price’a i innych w bok, zdobywając dodatkowe punkty.

Podczas rutynowego maula z lineoutu Jack Conan zdobył piątą bramkę. Dodatki Prendergasta podwyższyły na 33-19

Tuż po godzinie gry Van der Merwe ponownie uderzył i zdobył dziewięć punktów, a po jednej stronie boiska dokończyła autowa akcja po drugiej stronie boiska.

Byrne pokonał w powietrzu osłabionego Darcy’ego Grahama i wraz z upływem czasu został wyrzucony do kosza. Healy miał okazję do uderzenia po rzucie karnym z połowy boiska, ale jego strzał był chybiony.

Przed nami kolejna punktacja. Zastępca Bena Vellacotta zorganizował próbę Scotta i zapewnił, że Edynburg zdobędzie dwa punkty po rozczarowującym wieczorze.