Strona główna Sporty NFL: Atlanta Falcons zdobywają bramkę w końcówce i pokonują Philadelphia Eagles 22:21

8
0

Atlanta Falcons odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie NFL 2024, pokonując na wyjeździe Philadelphia Eagles 22:21.

Przyłożenie Drake’a Londona na 38 sekund przed końcem doprowadziło do wyrównania na 21-21, a dodatkowy punkt zdobył Younghoe Koo.

Rozpocząwszy ostatnią kwartę z prowadzeniem 15:10, Falcons poddali się pięciopunktowej karze na rzecz Eagles, którzy zdobyli 11 punktów bez odpowiedzi przed końcowym przyłożeniem Londynu.

Rozgrywający Falcons, Kirk Cousins, na początku trzeciej kwarty rzucił dwa przyłożenia, w tym podanie na 41 jardów do Darnella Mooneya. Mooney strzelił gola, biegnąc i wykonując salto w przód z piłką w ręku, w drodze do pola punktowego.

Rozgrywający Eagles, Jalen Hurts, miał swój udział w obu przyłożeniach, rzucając otwierającą bramkę dla DeVonty Smitha, po czym sam rzucił się na niego w połowie czwartej kwarty.

Po dwóch rundach spotkań obie drużyny mają na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę.