Strona główna Polityka Detroit pokonuje Los Angeles 26:20 w thrillerze po dogrywce

Detroit pokonuje Los Angeles 26:20 w thrillerze po dogrywce

16
0

W niedzielny wieczór David Montgomery po przyziemieniu na 1 jard w dogrywce zapewnił Detroit Lions zwycięstwo u siebie z Los Angeles Rams. Montgomery zakończył mecz z 91 jardami, uzupełniając 40 jardów i wynik swojego partnera z tyłu Jahmyra Gibbsa.

Lions prowadzą na 1:0, a Rams na 0:1.

Detroit prowadził przez większą część meczu dzięki akcji Gibbsa, przyjęciu przez odbierającego Jamesona Williamsa po przyziemieniu z 52 jardów i dwóm golom z gry Jake’a Batesa, debiutanta debiutującego w NFL. Bates wykonał sprzęgło z 32 jardów na 17 sekund przed końcem i wysłał swoją drużynę do dogrywki.

Zobacz, jak przebiegały poprzednie mecze

Rozgrywający Lions Jared Goff podał 18 z 28, uzyskując 217 jardów, jedno przyłożenie i jeden przechwyt. Chociaż noc była ważna dla Williamsa, gwiazdor Amon-Ra St. Brown był szczególnie spokojny, zdobywając trzy piłki na odległość zaledwie 13 jardów.

Rozgrywający Rams Matthew Stafford miał wynik 34 z 49 podań na 317 jardów, jedno przyłożenie i wybór. Jego jedyny gol padł pod koniec czwartej kwarty po podaniu z 9 jardów do Coopera Kuppa, dzięki czemu Los Angeles prowadziło do ostatnich sekund.

Stafford rozegrał drugą połowę bez gwiazdorskiego skrzydłowego Puki Nacui, którego wykluczono z gry z powodu kontuzji kolana.