Strona główna Sporty Carrick Rangers 2-3 Glentoran: King twierdzi, że Kane Glensa powinien był zobaczyć...

Carrick Rangers 2-3 Glentoran: King twierdzi, że Kane Glensa powinien był zobaczyć czerwoną kartkę przed Forsthye

17
0

Menedżer Carrick Rangers, Stuart King, powiedział, że skład Glentorana powinien zostać zredukowany do 10 zawodników, zanim jego zespół wyrzuci z boiska Kurtisa Forsythe’a. Porażka 3:2 irlandzkiej Premiership u siebie na Taylors Avenue.

King był niezadowolony, że obrońca Glentoran, Marcus Kane, otrzymał żółtą kartkę dopiero w 32. minucie za wślizg z rzutu na Joe Crowe’a z drużyny Carrick, który musiał zejść z boiska po próbie ucieczki przed efektami wyzwania.

Następnie Forsythe został wyrzucony z boiska przed przerwą po uznaniu, że w ciągu czterech minut dopuścił się dwóch przewinień ukaranych żółtą kartką wobec Jonny’ego Russella.

Zapytany, czy jest „rozczarowany” czerwoną kartką Forsythe’a, King odpowiedział: „Tak. To wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat”.

King był nieco bardziej ożywiony wślizgiem Kane’a na Crowe’a.

„Moim zdaniem w 32. minucie zobaczyliśmy czerwoną kartkę, zanim schodziliśmy do 10 zawodników.

„Nie chcę rozmawiać o sędziach przez cały sezon. Chcę porozmawiać o moich chłopakach i o tym, co mogą zrobić, aby wpłynąć na mecze. Popełniliśmy błędy i źle oceniliśmy rzeczy, co w zasadzie nas kosztowało”.

King powiedział, że jego zespół spisał się „naprawdę dobrze”, ale przegrał go „indywidualny błąd”.

„Nawet gdy zeszliśmy do 10, a potem do 9 zawodników, daliśmy sobie naprawdę radę.

„Świętowali tak, jakby dzisiaj wygrali ligę, ale taki jest futbol. Graj fair dla nich. Wygrali mecz, w którym naprawdę zagraliśmy na wysokim poziomie, zwłaszcza gdy zeszliśmy do 10 zawodników. To rozczarowujące. „